GENCFAN

gncfn hortlayabilen site............

AnasayfaPortalSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

LeBron James: Koluma darbe aldım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Görkem
Admin
Admin

MesajKonu: LeBron James: Koluma darbe aldım   Cuma Nis. 04 2008, 13:01

Cleveland Cavaliers'ın sahasında Chicago Bulls'a 101-98 yenildiği maçtan sonra açıklama yapan LeBron James, bitime 5.9 saniye kala kullandığı hücumda koluna darbe aldığını ifade etti.
Chicago Bulls'a 101-98 mağlup oldukları maçın son çeyreğinde sırtındaki kasılmaların da etkisiyle istediği performansı sahaya yansıtamayan Cleveland Cavaliers'ın yıldızı LeBron James, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamalarda maçın son saniyelerini değerlendirdi.

Son çeyrekte kullandığı 5 şutu da sayıya çevirmeyi başaramayan ve serbest atış çizgisinden yalnızca 1 sayı üretebilen LeBron James, "Maç içinde gerçekleştirmek istediğim bazı şeyler zordu" şeklinde konuştu.

Karşılaşmanın sona ermesine 5.9 saniye kala kullandığı hücumda Joakim Noah ile yaşadıkları pozisyona da değinen yıldız oyuncu, "Basket atmak için yükseldim ve koluma darbe aldım, ancak maçı bu yüzden kaybetmedik" dedi.

Son çeyrekte eski takımının potasına 19 sayı bırakarak maça damgasını vuran Larry Hughes, "Taraftarların tepkisinden fazla şikayet etmiyorum, bunlar normalde de duyduğunuz şeyler. Maçı kazanabilmek için iyi bir şansımızın olduğunu düşündük. Kendimizi iyi hissediyoruz. Çünkü maçı kazandık" diye konuştu.

Bulls'un antrenörü Jim Boylan ise, "Deplasmanda böyle bir takıma karşı 17 sayı geriye düştükten sonra kendi basketbolumuzu sahaya yansıtarak ve savaşarak geri gelmek oyuncularımız hakkında çok şey anlatıyor" dedi.
Kullanıcı profilini gör

LeBron James: Koluma darbe aldım
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sitemi Çaldılar Acil Yardım
» Rol aldığı yapımlar
» Adrienne Simmons rakibi Lindsay Scheer'den aldığı yumrukla ringde öldü!
» xfire video çekimi
» domaini modeleri aldım site de sorun var(çözüldü )