GENCFAN

gncfn hortlayabilen site............

AnasayfaPortalSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Manchester Roma'yı yine yaktı: 0-2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Görkem
Admin
Admin

MesajKonu: Manchester Roma'yı yine yaktı: 0-2   Çarş. Nis. 02 2008, 11:36

Avrupa futbolunun kulüpler bazında en önemli organizasyonu olan Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final heyecanı oynanan 2 karşılaşmayla başladı.

Her iki çeyrek final maçları sonunda misafir takımlar galibiyetle ayrılarak, rövanş için büyük avantaj sağladılar.

Çeyrek finalin en ilginç eşleşmelerinden biri olarak gösterilen mücadelede Manchester United deplasmanda Roma'yı 2-0 mağlup etti.

Geçtiğimiz sezon da yine çeyrek finalde 2-1 ve 7-1'lik skorlarla saf dışı bıraktığı rakibiyle Roma Olimpiyat Stadı'nda karşılaşan 'kırmızı şeytanlar', sahadan 39. dakikada Ronaldo ve 66. dakikada Rooney'nin attığı gollerle 2-0 galip ayrıldı. Rakibine Şampiyonlar Ligi'nde 10 maç sonra yenilgi yaşatan İngiliz temsilcisi yarı final kapısını da oldukça araladı.

Gecenin diğer karşılaşmasında ise Barcelona deplasmanda Schalke'yi tek golle geçti. La Liga'da zor günler geçiren İspanyol temsilcisi, Auf Arena Stadı'ndan genç yıldızı Bojan Krkic'in 11. dakikadaki golüyle çıkarken, rövanş için büyük avantaj yakaladı.

Adını Avrupa'nın en iyi 8 takımı arasına yazdırarak tarihi bir başarıya imza atan Fenerbahçe ise, çeyrek final ilk maçını bugün oynayacak. Temsilcimiz sahasında Chelsea karşısında rövanş maçı için avantajlı bir skor arayacak. Günün diğer maçında ise iki İngiliz temsilcisi Arsenal ile Liverpool Londra'da kozlarını paylaşacak.

Kupada çeyrek final rövanşları 8-9 Nisan tarihlerinde oynanacak. Yarı finalde ilk maçlar 22-23 Nisan'da, rövanşları 29-30 Nisan'da yapılırken, final maçı ise 21 Mayıs'ta Rusya'nın başkenti Moskova'daki Luzhniki Stadı'nda oynanaca
Kullanıcı profilini gör

Manchester Roma'yı yine yaktı: 0-2
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yine photoshopta sorun var!
» Yine Mahkeme Kararı
» ben ve yine özel resimlerim
» ewo mt2 yine spr bir sw
» Öldür beni anne :(:(:( beni ağlatan hikaye...